Aktualności

21-11-2023

wyprzedaż ekspozycji w Studio w Łodzi

Planujemy pokazać naszym klientom nowe wzory mebli w związku z czym sprzedajemy jedną z ekspozycji. Fronty w okleinie naturalnej oraz w wysokim połysku całość wyposażona w systemy blum ( 10 szuflad, 2 aventosy), zachęcamy do obejrzenia i zakupu. Cała zabudowa to 5,6 m. Cena 6.999,00,-
24-03-2023

nadmorska bryza

Realizacja utrzymana  w nadmorskich klimatach, morska bryza rzeczywiście dociera do wnętrza,  dom w woj. zachodniopomorskim, zastosowano MDF lakierowany w macie.
29-03-2022

Jak rozpoznać meble dobrej jakości?

Meble w przestrzeni pełnią funkcje użytkowe i dekoracyjne. Ich dobór w znacznej mierze decyduje o charakterze pomieszczenia. Nadaje mu klasy, wpływa na jego estetykę, stwarza optymalne warunki do pracy, wypoczynku, wykonywania normalnych czynności dnia codziennego. Dlatego wybierając meble do naszych wnętrz warto postawić na meble dobrej jakości. Jak je rozpoznać?
05-08-2021

realizacja w Łodzi

klasyka z nowoczesnością
10-10-2018

Nasza firma wystawiała się na Targach Warsaw Home

W dniach 04-07 października pokazywaliśmy nasze meble w nowych aranżacjach na  targach Warsaw Home.
Bardzo się cieszymy gdyż nasze stoisko cieszyło się ogromnym zaineresowaniem a klienci zwracali uwagę na projekt, kolorystykę, ciekawą strukturę blatów i szeroką gamę półek i dopasowanego wyposażenia do wnętrza mebli.
Dziękujemy wam wszystkim którzy byliście naszymi gośćmi  za zainteresowanie ofertą naszej firmy.
24-04-2018

Targi w Mediolanie

Po raz kolejny odwiedziliśmy Targi Salone del Mobile Eurocucina, jesteśmy pełni inspiracji i wiedzy o nowe trendy w światowym designie, dla przykładu załączam zdjęcie domowej szklarni w której można wychodować zioła i sałaty a umieścić ją jako kolejną szafę w zabudowie przy lodówce czy piekarniku.
18-04-2018

Ekspozycja w Studio w Łodzi sprzedana

Zestaw mebli kuchennych z ekspozycji w Studio w Łodzi został sprzedany już projektujemy kolejne meble dla naszych klientów gdzie będziemy mogli się pochwalić najnowszymi rozwiązaniami.
18-07-2017

projekt przychodni lekarskiej

Właśnie pracujemy nad nowym projektem.Będzie to przychodnia lekarska w Łodzi.