We will create your unique interior

read more

In our offer

 • furniture for business premises
 • hotel furniture
 • inner door

We create interiors that take into account the individual character of each customer. After obtaining all relevant information from the investor, we are entering the project with the aim of achieving an interior that is in harmony with its individual character. We are not afraid of difficult challenges and every project enriches us with new invaluable experience.

SEE OUR IMPLEMENTATION

go

Working with our designers continues until the desired effect is achieved by the customer. We advise you in arranging your furniture and matching solutions and colors to your individual interiors. We make visualizations and detailed drawings of each design element.

see our projects

Zagospodarowanie domowej przestrzeni tak, aby była funkcjonalna i estetyczna, to spore wyzwanie. Stawia ono przed inwestorem wiele dylematów, od których zależy, czy wnętrza będą komfortowe i zgodne z oczekiwaniami domowników. Gotowe zestawy nie zawsze się sprawdzą, dlatego jako producent mebli na zamówienie proponujemy Ci opracowanie indywidualnego projektu. Uwzględnimy w nim Twoje potrzeby oraz pomysły, aby stworzyć wnętrze szyte na miarę.

Polski producent mebli – Łódź

Na przestrzeni wielu lat w branży zdążyliśmy doskonale poznać potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że w każdym przypadku są one inne, dlatego tworząc ekskluzywne meble na wymiar podchodzimy do tego zadania indywidualnie. Stawiamy na ścisłą współpracę z klientem, dlatego przed przystąpieniem do opracowania projektu, chcemy poznać Twoje pomysły. Jako producent mebli na zamówienie jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wyszukane i nietypowe wizje. Współpracuje z nami zespół doświadczonych projektantów, którzy przygotują dla Ciebie wstępny szkic i wizualizację tego, jak będzie prezentowało się wnętrze. Na co możesz liczyć, nawiązując współpracę z polskim producentem mebli?

 • Indywidualne podejście,
 • stworzenie w pełni spersonalizowanego i jedynego w swoim rodzaju projektu,
 • uwzględnienie Twojej wizji i pomysłów, co do efektu,
 • zaprojektowanie ekskluzywnych mebli na wymiar tak, aby były funkcjonalne i idealnie dopasowane do przestrzeni,
 • najwyższe standardy obsługi i pełen profesjonalizm.

Będąc producentem mebli na zamówienie tworzymy projekty nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także instytucjonalnych. Nie boimy się wyzwań i chętnie podejmiemy się nieszablonowych realizacji.

Fabryka mebli – Piotrków Trybunalski

Dysponujemy własnym zakładem produkcyjnym wyposażonym w nowoczesny park maszynowy. Każdy etap tworzenia Twoich ekskluzywnych mebli na wymiar jest na bieżąco nadzorowany, aby projekt został zrealizowany zgodnie z wytycznymi. Korzystamy jedynie z najwyższej jakości materiałów i oferujemy nieograniczony wybór kolorystyki frontów. W naszej fabryce mebli powstają produkty, które spełnią Twoje oczekiwania pod kątem estetyki, trwałości oraz funkcjonalności. Każdy egzemplarz jest:

 • dopracowany pod względem detali,
 • wykonany z drewna i materiałów najlepszego gatunku,
 • stworzony według ściśle określonych wytycznych w projekcie,
 • odporny na uszkodzenia, trwały i solidny.

Jako polski producent mebli korzystamy z innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na komfort użytkowy mebli. Dzięki temu otrzymasz wyposażenie, które jest łatwe w utrzymaniu czystości i przystosowane do intensywnej eksploatacji nawet w trudnych warunkach.

Meble - Piotrków Trybunalski

Każde pomieszczenie w naszym domu wymaga odpowiedniej aranżacji. Meble stanowią element wyposażenia mieszkania, który nadaje wnętrzu odpowiedni charakter. Ponadto docelowym zadaniem mebli jest przechowywane różnych przedmiotów. Dlatego ważne jest aby były funkcjonalne. Aby zadbać o profesjonalne urządzenie wnętrza, dopasowanego do naszych oczekiwań i wymagań warto postawić na idealnie dobrane meble na wymiar. W Piotrkowie Trybunalskim projektujemy wnętrza na indywidualne zamówienie. Nasze usługi obejmują aranżacje i wykonanie mebli do pokoju dziennego, sypialni, jadalni oraz kuchni.

Potrzebujesz ekskluzywnych mebli na wymiar do swojego domu lub pracy? Skontaktuj się z nami. Mimo że nasza siedziba i zakład produkcyjny znajdują się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, to obsługujemy klientów z całej Polski. Zapraszamy do współpracy!