Szafy na wymiar

 

Szafy na wymiar

 

Szafa to jeden z najbardziej podstawowych, a zarazem najważniejszy mebel w przestrzeni. Znajduje zastosowanie w przestrzeniach mieszkalnych i niemieszkalnych. W domach i mieszkaniach służy przede wszystkim do przechowywania odzieży, w biurach do organizacji i przechowywania dokumentów.

 

Tam, gdzie układ pomieszczenia na to pozwala miejsce szaf wolnostojących zajmują nowoczesne szafy na wymiar. Szafy na wymiar odznaczają się:

  • oryginalnym designem dopasowanym do pozostałych elementów aranżacji wnętrza,
  • funkcjonalnością,
  • trwałością i bezawaryjną pracą zastosowanych systemów,
  • łatwością utrzymania w czystości.
 

Szafy na wymiar: Kompleksowa usługa

 

Jako marka specjalizująca się w produkcji spersonalizowanej zabudowy meblowej Klientom oferujemy eleganckie i funkcjonalne szafy na wymiar. Nasze szafy na wymiar powstają na bazie precyzyjnie wyselekcjonowanych materiałów i systemów, co gwarantuje ich trwałość i liczne walory użytkowe.

 

Współpracę z Klientem rozpoczynamy do poznania jego potrzeb. Na tej podstawie, uwzględniając układ przestrzeni i możliwy do uzyskania wymiar szafy przygotowujemy projekt. Szafa na wymiar może mieć charakter szafy wnękowej lub stanowić komponent większej zabudowy. Jej podstawowym zadaniem jest przystosowanie przestrzeni przechowywania do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Szafy w całości wykonujemy w naszej fabryce mebli. To daje nam możliwość nadzoru procesu produkcji na każdym jego etapie. Montaż gotowego mebla powierzamy w ręce wykwalifikowanego i doświadczonego zespołu.

 

Szafy na wymiar: Łódź, Piotrków Trybunalski, okolica

 

Usługi stolarskie kierujemy do Klientów z terenu Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Warszawy i okolicy. Odpowiadamy na potrzeby obiektów mieszkalnych, usługowych i użytkowych różnego przeznaczenia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze inwestycji, zapewniając spersonalizowany projekt i fachowy montaż mebla.

 

 

Inwestorów zainteresowanych zleceniem wykonania ekskluzywnych szaf na wymiar zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy wstępną wycenę realizacji.