Meble na wymiar

Fabryka mebli Drew Mebel oferuje ekskluzywne meble na wymiar, z którymi wyposażysz swój dom lub mieszkanie. Zapewniamy atrakcyjne designy i wysoką jakość wykonania każdego produktu. Dbamy o detale dzięki czemu, wybierając nasze meble, masz pewność, że otrzymujesz wyposażenie wnętrz dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Jeżeli zależy Ci na doborze mebli, które przetrwają lata, zapoznaj się z naszą ofertą. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dostosowując nasze działania do potrzeb klienta.

Co oferujemy?

Firma Drew-Mebel działa na rynku już od ponad 40 lat i od samego początku nadrzędną misją marki była produkcja wysokiej jakości stolarki. Od lat zajmujemy się tworzeniem aranżacji i wystrojem wnętrz domów i mieszkań, wkładając w naszą pracę serce, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na to, co najlepsze. Oprócz mebli na wymiar oferujemy także produkcję elementów wykończenia wnętrz, takich jak schody czy podłogi.

Działamy na terenie województwa łódzkiego. Nasze siedziby mieszczą się w Łodzi i Piotrkowie Trybunalskim, jednak obsługujemy klientów z szerszego obszaru. Wykonujemy także zamówienia online, tworząc meble zgodnie z indywidualnymi wymaganiami klienta.

Zabudowy meblowe w Łodzi i okolicach


Najczęściej zajmujemy  się wykonywaniem mebli na indywidualne zamówienie dla klientów prywatnych, aczkolwiek niestraszne są nam także inne wyzwania. Chętnie podejmiemy się realizacji projektów dla dużych inwestorów. Współpracowaliśmy już z renomowanymi hotelami i restauracjami, tworząc dla nich oryginalne elementy wyposażenia lokali publicznych i pokoi dla gości.

U nas możesz zamówić ekskluzywne meble na wymiar, takie jak:
  • meble kuchenne;
  • meble łazienkowe;
  • meble do gabinetu;
  • meble do pokoju stołowego i dziecięcego;
  • wyposażenie hoteli i restauracji;
  • szafy;
  • wyposażenie sklepowe;
  • drzwi wewnętrzne.

Wszystkie produkty tworzymy, uwzględniając dokładne wymagania klienta. Dzięki temu, zamawiając u nas, masz szansę stworzyć indywidualne wnętrze, które będzie zgodne z Twoim charakterem. Niezależnie od tego, czy poszukujesz wyposażenia mieszkania, biura czy lokalu publicznego, korzystając z naszej oferty, masz szansę uzyskać meble i elementy wykończenia wnętrz, o jakich zawsze marzyłeś.

Dlaczego warto wybierać meble na wymiar?

Meble tworzone indywidualnie na wymiar i według wizji klienta stanowią doskonałą opcję na oryginalne urządzenie wnętrza. Wszystkie osoby, którym zależy na tym, aby dostosować wymiary oraz styl wyposażenia do indywidualnych potrzeb, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego zlecenia.

Ekskluzywne meble na wymiar do wyjątkowych wnętrz


Jeżeli poszukujesz innowacyjnych rozwiązań do swojego mieszkania, nasza oferta jest dla Ciebie. Jesteśmy firmą z doświadczeniem, która zdobyła renomę dzięki kreatywnym projektom i dużemu zaangażowaniu w pracę. Nie boimy się trudnych wyzwań, dlatego pomożemy Ci niezależnie od tego, jaką wizję domowej przestrzeni sobie wymyśliłeś.

Wszystkie osoby z województwa łódzkiego oraz innych części Polski zapraszamy do kontaktu z nami przez stronę internetową lub bezpośrednio w siedzibie w Łodzi, lub Piotrkowie trybunalskim.